Odvážný Irgil – Magnusson mi pomáhá růst

Odvážný Irgil - Magnusson mi pomáhá růstPředstavujeme vám dalšího z našich, dnes již věrných, zákazníků, kteří přešli na nekomerční chovatelské krmivo Magnusson. Protože si tu radost z jejich obrázků nechceme nechávat pro sebe budeme vám pravidelně představovat tyhle krasavce.
A abychom nezapoměli. Posílejte fotky svých pejsků. Konečně, zdravých a šťastných mazlíků není nikdy dost, no ne? 🙂

Ahoj lidičky. Já jsem Irgil. Dvanácti měsíční Irský teriér – „puberťák“.

Jak už tak Irští teriéři bývají i já jsem ukrutně chytrý, odvážný a oddaný. Dejte mi venku prostor a budu k neutahání. Aby taky ne. Vyšlechtili nás jako lovecké a hlídací profesionály.
Štěkáním rozhodně neobtěžujeme a tak pokud mne uslyšíte zaštěkat berte to jako poslední varování.

Miluju svoje pánečky.  Hraní s nimi se mi snad nikdy neomrzí. Však mrkněte na moji fotku. To mi panička Julinka zrovna půjčila mikinu.
Pravda občas trošku prudím, ale fakt jen občas a trošku 😉
A protože energie vydám opravdu fůru je potřeba, abych ji zase hodně dostal. A tak mi naši před pár měsíci pořídili psí krmivo Magnusson Meat&Biscuit Junior. No co vám mám povídat. Té křupavé dobrotě z čerstvého hovězího se nedá odolat. Jo a taky mi dělá dobře na pleť. Tak zase někdy Ahóóój

Odvážný Irgil - Magnusson mi pomáhá růst

Odvážný Irgil – Magnusson mi pomáhá růst
Ohodnoťte tento článek

Může se Vám líbit...

  • petr.S

    Dobrý den,tak jsem tu četl že někdo chvalil magnusson,já stím jen a jen mužů souhlasit,daval jsem ho našemu psovi!Super krmivo