TOP DRY DOG FOOD 2016 – nezávislé hodnocení suchých krmiv pro psy časopisu Whole Dog Journal

Uznávaný americký kynologický časopis Whole Dog Journal již 19 let zveřejňuje své nezávislé doporučení suchých krmiv pro psy pod názvem TOP DRY DOG FOOD. Letos s číslovkou 2016. Výstupem tohoto hodnocení je seznam suchých psích krmiv – TOP DRY DOG FOOD 2016, která v daném roce vyhověla a z tohoto důvodu jsou doporučena majitelům psů jako bezpečná strava pro jejich mazlíčky. Stejně jako poslední dva roky i letos jsme náš článek pojali jako průnik hodnocením TOP DRY DOG FOOD 2016, nezávislého hodnotícího serveru Dog Food Advisor a skutečné přítomnosti daného krmiva na českém trhu. Co se tedy z níže uvedené tabulky dozvíte?

  • Značku krmiva
  • Zda se značka krmiva prodává v ČR (ano – ne)
  • Výrobce, země výroby a webová stránka
  • Jaké hodnocení dal dané značce server Dog Food Advisor. 5hvězd je maximum. 0 hvězd minimum


Je zapotřebí si uvědomit, že Whole Dog Journal hodnotí pouze výrobky prodávané na trhu v USA. Proto zde neočekávejte (až na jednu výjimku) značky evropské ani české.

Hledáte kvalitní krmivo doporučené v TOP DRY DOG FOOD 2016?

Už nemusíte. Oven-Baked Tradition si Váš pejsek zamiluje

Kromě uvedení doporučených krmiv nám toto hodnocení jasně říká, které značky doporučené nejsou. Přidávám seznam značek, které přesto, že jsou na trhu v USA, nebyly zařazeny do tohoto prestižního hodnocení, což znamená, že nejsou doporučeny WDJ. Tyto značky jsou prodávány také v ČR.

  • Royal Canine
  • Purina Pro Plan
  • Eukanuba (značka, která ještě v roce 2013 v hodnocení byla)
  • Pedigree

Tabulka je řazena dle abecedy.

Suchá krmiva doporučená časopisem Whole Dog Journal pro rok 2016

Pokud hledáte svoji značku pak stiskněte F3, do vyhledávacího okénka v prohlížeči napište název značky a dejte vyhledat. 

Název krmiva V ČR Výrobce Hodnocení DogFoodAdvisor
(max 5*)
Acana ano Champion Petfoods Morinville, Kanada, championpetfoods.com 4,5hvězd – 5hvězd
Active Care ne Breeder’s Choice (Central Garden & Pet), USA, goactivedog.com 3,5hvězd – 4hvězd
Addiction ne Addiction Foods Kent, USA, addictionfoods.com 3,5hvězd – 4,5hvězd
Annamaet ano Annamaet Telford, USA, annamaet.com 4hvězd – 5hvězd
Artemis ano Artemis Carson, USA, artemiscompany.com 3hvězd – 4,5hvězd
Avoderm ano Breeder’s Choice (Central Garden & Pet), USA, avodermnatural.com 2,5hvězd – 4,5hvězd
Azmira ne Azmira Tucson, USA, azmira.com 3,5hvězd
Bake to Nature ne Three Dog Bakery Kansas City, USA, threedog.com 2,5hvězd – 4hvězd
Bench & Field ne Bench & Field Grand Rapids, USA, benchandfield.com 4hvězd
Best Breed ano Best Breed Findlay, USA, bestbreed.com 2,5hvězd – 4,5hvězd
BlackWood ne Ohio Pet Foods Lisbon, USA, blackwoodpetfood.com 3hvězd – 4hvězd
Blue Buffalo ne Blue Buffalo Wilton, USA, bluebuffalo.com 2hvězd – 5hvězd
Boréal ne Boréal Beamsville, USA, borealpetfood.com 4,5hvězd
Bynature ne Kent Pet Group, USA, bynaturepetfoods.com nehodnoceno
California Natural ne Natura Pet Products (Mars, Inc.), USA, californianaturalpet.com 3,5hvězd – 4hvězd
Canidae ano Canidae San Luis Obispo, USA, canidae.com 3,5hvězd – 5hvězd
Canine Caviar ano Canine Caviar Norco, USA, caninecaviar.com 2hvězd – 5hvězd
Carna4 ne Carna4 Toronto, Kanada, carna4.com 4,5hvězd
Castor & Pollux ne Merrick Pet Care Amarillo, USA, castorpolluxpet.com 3,5hvězd – 4,5hvězd
Chicken Soup for the Soul ne Chicken Soup for the Soul Cos Cob, USA, chickensoup.com 3,5hvězd – 5hvězd
Dogswell ne Dogswell Los Angeles, USA, dogswell.com 4hvězd – 5hvězd
Dr. Tim’s ne Dr. Tim’s Pet Food Marquette, USA, drtims.com 5hvězd
Drs. Foster & Smith ne Drs. Foster & Smith Rhinelander, USA, drsfostersmith.com 3hvězd
Eagle Pack ne WellPet, LLC Tewksbury, USA, eaglepack.com 3,5hvězd – 5hvězd
Earthborn Holistic ano Midwestern Pet Foods, Inc. Evansville, USA, earthbornholisticpetfood.com 4hvězd – 5hvězd
Evanger’s ne Evanger’s Dog & Cat Food Co., USA, evangersdogfood.com 5hvězd
Evo ne Natura Pet Products (Mars, Inc.) McLean, USA, evopet.com 5hvězd
Firstmate ano Taplow Ventures North Vancouver, Kanada, firstmate.com 2hvězd – 5hvězd
Fromm ano Fromm Family Foods, USA, frommfamily.com 3,5hvězd – 5hvězd
Go ano Petcurean Chilliwack, USA petcurean.com 4hvězd
Grandma Mae’s Country Naturals ne Grandma Mae’s Country Naturals New York, USA, grandmamaes.com 3,5hvězd – 4,5hvězd
Great Life ne Great Life Performance Pet Products Simi Valley, USA, doctorsfinest.com 3,5hvězd – 5hvězd
Halo ne Halo, Purely for Pets Tampa, USAhalopets.com 3,5hvězd – 4hvězd
Health Extension ne Health Extension Pet Care Melville, USA, healthextension.com 4hvězd – 4,5hvězd
Hi-tek Naturals ne Hi-Tek Rations Dublin, USA, hitekrations.com 3hvězd – 5hvězd
Holistic Select ne WellPet, USA, holisticselect.com 3hvězd – 5hvězd
Horizon ne Horizon Pet Nutrition Rosthern, Kanada, horizonpetfood.com 4hvězd – 5hvězd
Instinct ne Nature’s Variety St. Louis, USA, instinctpetfood.com 3hvězd – 5hvězd
Kasik’s ne Taplow Ventures North Vancouver, Kanada, kasiks.com nehodnoceno
Leonard Powell Signature ne Hi-Tek Rations Dublin, USA, leonardpowell.com 3hvězd – 4,5hvězd
Life’s Abundance ne Life’s Abundance Jupiter, USA, lifesabundance.com 4hvězd – 5hvězd
Livesmart ne Smartpak Canine Plymouth, USA, smartpak.com 3hvězd
Lotus ne Lotus Pet Foods Torrance, USA, lotuspetfoods.com 2,5hvězd – 4,5hvězd
Merrick ne Merrick Pet Care Amarillo, USA, merrickpetcare.com 4hvězd – 5hvězd
N&D ano Farmina Pet Foods, Itálie, farmina.com 4,5hvězd – 5hvězd
Nature’s Select ne Nature’s Select Anaheim, USA, naturalpetfooddelivery.com 2,5hvězd – 5hvězd
Natural Balance ano Natural Balance Pet Foods, USA, naturalbalanceinc.com 2hvězd – 4,5hvězd
Natural Planet Organics ne KLN Family Brands Perham, USA, naturalplanetorganics.com 4hvězd
Nature’s Variety ne Nature’s Variety St. Louis, USA, instinctpetfood.com naturesvariety.com 3,5hvězd – 5hvězd
Newman’s Own ne Newman’s Own Aptos, USA, newmansownorganics.com 4hvězd
Now Fresh ano Petcurean Chilliwack, Kanada, petcurean.com 4hvězd – 5hvězd
Nulo ne Nulo Pet Food Austin, USA, nulo.com 4,5hvězd – 5hvězd
Nutram ano Nutram Pet Products Elmira, Kanada, nutram.com 3,5hvězd – 4,5hvězd
Nutrisource ne KLN Family Brands Perham, USA nutrisourcedogfood.com 3,5hvězd – 5hvězd
Orijen ano Champion Petfoods Morinville, Kanada, championpetfoods.com 4hvězd – 5hvězd
Oven-Baked Tradition ano Bio Biscuit, Inc., Kanada, ovenbakedtradition.com 4hvězd – 5hvězd
Party Animal ne Party Animal West Hollywood, USA, partyanimalpetfood.com 4hvězd – 5hvězd
Spring Naturals ne Performance Pet Products, USA, springnaturals.com 4hvězd
Pet Chef Express ne Pet Chef Express New Westminster, USA, petchefexpress.ca 3hvězd – 4,5hvězd
Petguard ne Petguard Green Cove Springs, USA petguard.com 4,5hvězd
Pinnacle ano Breeder’s Choice (Central Garden & Pet), USA, pinnaclepet.com 3,5hvězd – 4,5hvězd
Prairie ne Nature’s Variety St. Louis, USA, prairiepetfood.com 3,5hvězd – 4hvězd
Precise ne Precise Pet Products Nacogdoches, USA, precisepet.com 3,5hvězd – 5hvězd
Premium Edge ne Diamond Meta, USA, premiumedgepetfood.com 3hvězd – 5hvězd
Professional ne Diamond Pet Foods Meta, USA, professionalpetfood.com 3hvězd – 4hvězd
Purevita ne KLN Family Brands Perham, USA, purevitapetfoods.com 3,5hvězd – 4hvězd
Rawz ne Rawz Natural Pet Food, USA, rawznaturalpetfood.com 5hvězd
Summit ne Petcurean Chilliwack, Kanada petcurean.com 3,5hvězd – 4,5hvězd
Solid Gold ne Solid Gold Pet, USA, solidgoldpet.com 2hvězd – 5hvězd
Taste of The Wild ano Diamond Pet Foods Meta, USA, tasteofthewildpetfood.com 4hvězd – 5hvězd
Tuscan Natural ne Pyramid Pet Products Las Vegas, USA, tuscannatural.com 3hvězd – 5hvězd
Ultra ne Nutro Company (Mars Petcare) Franklin, USA, ultraholistic.com 3,5hvězd – 4,5hvězd
Verus ne Verus Pet Foods Abingdon, USA, veruspetfoods.com 2hvězd – 4hvězd
Viand ne PHD Products, Inc. Elmsford, USA, viandpet.com nehodnoceno
Wellnes ne WellPet, LLC Tewksbury, USAwellnesspetfood.com 3hvězd – 5hvězd
Whole Earth Farms ne Merrick Pet Care Amarillo, USA, feedgoodness.com 4hvězd – 4,5hvězd
Zignature ne Pets Global North Hollywood, USA, zignature.com 4hvězd – 5hvězd
TOP DRY DOG FOOD 2016 – nezávislé hodnocení suchých krmiv pro psy časopisu Whole Dog Journal
3.65 (72.94%) 17 hlasovalo

Může se Vám líbit...